ورود اعضا ...

ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

دانلود کاتالوگ دوزبانه  محصولات 

بیست و هفتمین سالگرد تاسیس رزمیاران

products

پروژه­هاي توسعه و محصولات آتي شركت

در حال حاضر پروژه های در دست اقدام شرکت به شرح زیر است:

1- توليد شاتون موتور ملي 1400 (EF4) در سال1391.

2- توليد شاتون موتور ملي ديزل 1500 (EFD5) در سال 1392 و 1393.

3- توليد شاتون موتور XUM (بهينه شده (XU7

4- توليد شاتون خام (آهنگري شده) در سال 1393 به بعد.

5- توليد انواع شاتون­هاي ماشين سنگين براي كاميون­هاي ولو F12)و  (FH12، اسكانيا، خاور(M355, M352)، دانك فنگ(T375)   و هوو.

 
   

 

طراحی مهندسی

  واحد طراحي مهندسي صنایع ایجاد رزمیاران در کارنامه خود فعالیت های طراحي و اجراي خطوط توليد, تدوين فرايند هاي توليد و كنترلي همچنين محاسبه ي تلورانس زنجيره اي براي توليد انواع شاتون, ميل لنگ, ميل بادامك, پمپ هيدروليك, پوسته و قطعات گير بكس را داراست. برای نمونه می توان از موارد زیر نام برد:


1- طراحی و اجرای خطوط تولید شاتون  برای اولین بار در ایران

  صنايع ايجاد رزمياران در سال 1372 با هدف توليد انواع شاتون خودرو تاسيس شد و در سال 1373 براي اولين بار خط توليد شاتون پيكان را در ايران راه اندازي كرد. اين شركت پايه گذار صنعت قطعه سازي خودرو در شهرستان نايين بوده و در حال حاضر با پياده سازي سيستم مديريت كيفيت ISO/TS 16949 اصلي ترين توليد كننده شاتون در ايران مي باشد.


2- طراحی و اجرای خطوط تولید میل لنگ و میل بادامک برای اولین بار در ایران

  شرکت رزمیاران در سال 1379 خط تولید میل لنگ و میل بادامک پژو را برای شرکت توسعه و عمران نایین طراحی و پس از انتخاب ماشین آلات مربوطه از کشور های فرانسه , آلمان و ایتالیا اقدام به نصب و راه اندازی خط تولید مذکور نمود. این خط  تولید در سال 1381 به تولید انبوه رسید.


3- طراحی و اجرای خطوط تولید پمپ هیدرولیک و دنده ای برای اولین بار در ایران

 شرکت رزمیاران در سال 1377 خط تولید پمپ های هیدرولیک دنده ای را برای شرکت آرافن طراحی نمود و پس از نظارت بر تهیه ماشین آلات مربوطه خط تولید فوق را برای شرکت مذکور نصب و اجرا نمود و در سال 1379 به تولید انبوه رسانید .

 


 

در حال حاضر پروژه های در دست اقدام شرکت به شرح زیر است:

 

1- توليد شاتون موتور ملي 1400 (EF4).

 

2- توليد شاتون موتور ملي ديزل 1500 (EFD5).

 

3- توليد شاتون موتور XUM بهينه شده (XU7)

 

4- توليد شاتون خام (آهنگري شده).

 

5- توليد انواع شاتون­هاي ماشين سنگين براي كاميون­هاي ولو F12 و FH12، اسكانيا، خاور(M355, M352)، دانك فنگ(T375)  و هوو.
    


 
   

 

خدمات پرداخت الکترونیک

پی سی دکترپرداخت الکترونیک راه حل مناسبی برای شروع کسب و کار الکترونیک شماست و بهترین گزینه برای شروع کسب و کار استفاده از خدمات پرداخت الکترونیک وب سایت پی سی دکتر میباشد که با تجربه ای چندین ساله در این حوزه علاوه بر مشاوره تخصصی میتواند راه حل های جامعی را برای اتصال به درگاه های بانکی برای شما به ارمغان بیاورد.برای کسب اطلاعات کاملتر به وب سایت پی سی دکتر (P30doctor.com) مراجعه نمایید.

تبلیغات در گوگل

پی سی ادوردزاگر آماده رقابت برای کسب درصد بیشتری از بازار محصولات و حدمات خود هستید به شما کمک میکنیم تا در رتبه های بالای گوگل جای خود را تثبیت نمایید.پی سی ادوردز با متدها و تکنیکهای خاص خود رتبه وب سایت شما را در موتورهای جستجوگر افزایش داده و مشتریان شما را چندین برابر میکند.تبلیغات گوگل ، سئو و بهینه سازی سایت،مشاوره و.. از خدمات پی سی ادوردز میباشد.برای کسب اطلاعات کاملتر میتوانید به وب سایت P30adwords.com مراجعه نمایید.